Już nie tiramisu. Oto nowe ulubione danie Świątek
Już nie tiramisu. Oto nowe ulubione danie Świątek

Iga Świątek zdecydowała się w ciekawy sposób opowiedzieć o swoim występie w US Open 2024. Na temat pobytu w Nowym Jorku zabrała głos w mediach społecznościowych. Przy okazji wyznała, że ma nowe ulubione danie.
W ramach międzynarodowych mistrzostw USA Iga Świątek wygrała cztery pojedynki i dotarła do ćwierćfinału. Na tym etapie lepsza od niej okazała się Amerykanka Jessica Pegula. Polka nie podbiła zatem nowojorskiej imprezy. Po tytuł sięgnęła Aryna Sabalenka, która tym samym zmniejszyła dystans do naszej liderki rankingu WTA.

We wtorek Świątek zdecydowała się opublikować w mediach społecznościowych podsumowanie swojego pobytu w Nowym Jorku. Było o tenisie, ale nie tylko. Polka podzieliła się m.in. informacją, że otrzymała piękny rysunek od jego z fanów.
Jeszcze przed występem w US Open w US Open 2024 Świątek przekazała, że w tym roku zamieszka w nowym otoczeniu. Bardzo chciała wykorzystać wolny czas i pozwiedzać.


