🔥 Triumf na korcie, a potem niespodzianka! Świątek zaskoczyła wszystkich tym, gdzie się udała
🔥 Triumf na korcie, a potem niespodzianka! Świątek zaskoczyła wszystkich tym, gdzie się udała

Iga Świątek pewnie awansowała do II rundy US Open po zwycięstwie nad Emilianą Arango. Następnie, zamiast odpoczynku w hotelu, postawiła na wieczór w Nowym Jorku. Polka pokazała, że wybrała się na legendarny musical “Chicago”.
Iga Świątek była zdecydowaną faworytką starcia z Emilianą Arango i nie zawiodła. W pierwszej rundzie US Open Polka pokonała Kolumbijkę 6:1, 6:2 i bez większych problemów zameldowała się w kolejnej fazie turnieju. Jej następna rywalka to Holenderka Suzan Lamens.
Po wygranym meczu raszynianka nie zamknęła się w hotelowym pokoju. W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem, z którego wynika, że spędziła wieczór na Broadwayu, oglądając kultowy spektakl “Chicago the musical”.
Świątek często podkreśla, że w trakcie turniejów skupia się na tenisie, ale chętnie wykorzystuje wolne chwile na odkrywanie miejsc, w których rywalizuje. Tym razem postawiła na muzyczne doświadczenie w sercu Nowego Jorku.
“Chicago” to jeden z najsłynniejszych musicali świata. Jego premiera miała miejsce w 1975 roku, a wznowienie z 1996 r. do dziś cieszy się ogromnym uznaniem i jest najdłużej wystawianym musicalem na Broadwayu. Przybliżono w nim historię Roxie Hart i Velmy Kelly, które swój skandal zamieniają w drogę do sławy.
Polka kolejny mecz w Nowym Jorku rozegra w czwartek, 28 sierpnia.


